Sme v pandémii ale zachovajte,  prosím, pokoj.
Postaráme sa o to, aby sme ochránili životy vás, aj vašich blízkych. Situácia je veľmi vážna. Situácia je kritická.
My však vieme, ako ďalej. Potrebujeme k tomu vašu pomoc a vašu spoluprácu. Na nejaký čas MESTO uzavrieme a tým jednoznačne ochránime všetkých vás, jeho užívateľov. Prosím, zostaňte doma. Ide predovšetkým o váš život a vaše zdravie.

 

My sa o všetko postaráme. Postaráme o zásoby potravín a liekov. Zároveň sa postaráme o váš čas: spolu budeme súčasťou najinovatívnejšieho experimentu v moderných dejinách, spolu budeme súčasťou SIETE.

Ďakujem

Po niekoľkých devastačných pandémiách ľudí znova ohrozuje nový, neznámy vírus. Nebezpečnejší ako ten, ktorým to celé začalo, COVID-19. Ohniskom nákazy je jedno väčšie MESTO vo vnútrozemí Európy. Celá oblasť MESTA sa uzatvára, ľudia sú izolovaní, všetky komunikačné kanály sú zablokované. SPRÁVA spúšťa experimentálnu virtuálnu SIEŤ, ktorej cieľom je pre izolovaných vytvoriť bezpečný, náhradný svet.

Vizuálne referencie

Atmosféra filmu bude vytvorená kombináciou prvkov sci-fi a film noiru; šero, tma, neóny, technologizované prvky, hmla.

Spôsob spracovania

Film bude vytvorený pomocou kombinovanej techniky rotoskopie a 3D modelovania.Filmové postavy budú predtočené v reálnom prostredí, potom digitálne prekreslené a vsadené do nového filmového prostredia. Podkladom pre vymodelované 3D prostredie sa stanú reálne Košické mestské textúry; domy, tvary ulíc, siluety historických budov a mestských objektov. Atmosféra filmu bude vytvorená kombináciou prvkov sci-fi a film noiru; šero, tma, neóny, technologizované prvky, hmla.

Autenticky nafotená budova v Košiciach sa vyčistí od vizuálnych nečistôt a pripraví na ďalšie spracovanie.

Z 2D fotky sa vytvorí textúra budovy, ktorá sa ďalej spracuje do 3d modelu.

Postavy sa do filmu budú prekresľovať z reálne natočeného materiálu.